truck

NIECAŁE 210zł MIESIĘCZNIE Z KORZYSTNĄ AUTODOSTAWĄ

Najlepsza kuracja na wypadanie włosów opracowana przez naukowców z Oksfordu

W Wielkiej Brytanii, w Oksfordzie, zespół naukowców przeprowadził badania przedkliniczne nad wypadaniem włosów. Dzięki połączeniu substancji silnie pobudzających metabolizm (potasu, aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu bocznymniacyny) z naturalną substancją uczestniczącą w procesie wytwarzania energii wytwarzającymi energię (winianem l-karnityny Carnipure™), odkryto, że można wspierać zdrowie włosów na poziomie molekularnym. Rezultatem tych działań jest opracowanie TRX2®, kuracji przeciwko wypadaniu włosów będącej obecnie w trakcie postępowania patentowego.

Ta naturalna kuracja na wypadanie włosów jest skierowana głównie do mężczyzn i kobiet cierpiących na wczesne stadium wypadania włosów (1-4 stopień w skali Norwooda) w tym łysienie androgenowe, łysienie rozlane, łysienie poporodowe. Niektóre z korzyści opisywanych przez osoby, które regularnie przyjmują trzy kapsułki dziennie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®, to:

 • Znaczne zatrzymanie wypadania włosów**
 • Wspieranie wzrostu włosów – również w okolicy czołowo-skroniowej*
 • Wyraźnie mocniejsze i bardziej gęste włosy*

Badania wykazały, że 87% osób przyjmujących molekularny suplement na łysienie TRX2® zauważyło poprawę.

Przykład 1
Przykład 1 Przed i Po

Przed

Przykład 1 Przed i Po

Po

Mężczyzna, 34 lata, 3. stopień w skali Norwooda – łysienie rozlane

Przykład 2
Przykład 2 Przed i Po

Przed

Przykład 2 Przed i Po

Po

Mężczyzna, 32 lata, 4. stopień w skali Norwooda – nieaktywne mieszki włosowe

Przykład 3
Przykład 3 Przed i Po

Przed

Przykład 3 Przed i Po

Po

Mężczyzna, 36 lat, 3. stopień w skali Norwooda – łysienie androgenowe

Przykład 4
Przykład 4 Przed i Po

Przed

Przykład 4 Przed i Po

Po

Mężczyzna, 42 lata, 2. stopień w skali Norwooda – czubek głowy

Przykład 5
Przykład 5 Przed i Po

Przed

Przykład 5 Przed i Po

Po

Kobieta, 23 lata, I-3 stopień w skali Norwooda – łysienie rozlane u kobiet

Przykład 6
Przykład 6 Przed i Po

Przed

Przykład 6 Przed i Po

Po

Kobieta, 45 lat, II-1 stopień w skali Norwooda – łysienie po ciąży lub menopauzie

Wyniki badań nad wypadaniem włosów z użyciem placebo

base
9months
18months

PRZESUŃ SUWAK, ABY ZOBACZYĆ WZROST WŁOSÓW

Początek badania
po 9 miesiącach
po 18 miesięcach
linelineline
Randomizowane badanie z użyciem placebo prowadzone metodą podwójnie ślepej próby wykazało skuteczność i bezpieczeństwo molekularnego
suplementu na porost włosów TRX2®. Po 9 miesiącach stosowania kuracji średnia liczba włosów u klientów wzrosła o 35,1%, średnia waga włosa o 22,5%, a powstawanie włosów terminalnych (procent włosów meszkowych przekształconych w terminalne) o 23,2%. Po 18 miesiącach powyższe wartości wynosiły odpowiednio 49,2%, 38,7% i 36,4%. 
Więcej informacji.

check Czego mogę się spodziewać po kuracji na wypadanie włosów?

 • Utrzymania zdrowych, mocnych włosów, także w okolicy czołowo-skroniowej
 • Powolnego, ale ciągłego odrastania włosów w krytycznych miejscach. Większość klientów stosujących molekularny suplement na porost włosów TRX2® widzi pierwsze efekty po 3–5 miesiącach. Wyniki robiące dużą różnicę w wyglądzie są zazwyczaj zauważalne po 8-10 miesiącach. Rezultaty i czas potrzebny na ich wystąpienie mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii.
 • Braku skutków ubocznych. Braku zaburzeń hormonalnych. Braku ryzyka.

notCzego nie powinieniem się spodziewać?

 • Zmiany z dnia na dzień. Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu ma regularne i długotrwałe przyjmowanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®
 • TRX2® to kuracja przeciwko wypadaniu włosów opracowana specjalnie dla mężczyzn i kobiet cierpiących na wczesne stadium wypadania włosów (1-4 stopień w skali Norwooda). Efekty u osób w bardziej zaawansowanych stadiach wypadania włosów będą mniejsze.

Opinie klientów

Phil Wood, Age 58, Norwood 3Phil Wood, 58 lat,
3. stopień w skali Norwooda
Simon Goldstein, Age 23,Norwood 2Simon Goldstein, 23 lata,
2. stopień w skali Norwooda
Helen Stewart, Age 29, Norwood I-3Helen Stewart, 29 lat,
I-3.  stopień w skali Norwooda
Name: Unkown, Age: Unknown,Norwood: UnkownImię i nazwisko: nieznane, Wiek: nieznany,
Stopień w skali Norwooda: nieznany

Włosy prawie całkowicie przestały wypadać po 3 miesiącu i widać, że sporo urosły; najbardziej nad czołem. Preparat przyjmuję od 9 miesięcy…“.
Chris, 38 lat, Londyn, Wielka Brytania

Moje włosy na skroniach mam coraz silniejsze, ogólnie znacznie mniej mi wypadają i są teraz dużo gęściejsze“.
NOWOŚĆ: Kontynuacja filmu lipiec 2012 r. – kliknij tutaj

Uwielbiam tę kurację przeciwko wypadaniu włosów, ponieważ jej producenci nie składają fałszywych obietnic. Dlatego też postanowiłam dać jej szansę. Nie jest reklamowana jako szybkie rozwiązanie, dzięki któremu włosy odrosną w 2-3 dni. Nie jest to też jakaś dziwna odżywka w sprayu do włosów. To sprawdzona, długoterminowa kuracja, która naprawdę daje efekty“.

Zobacz więcej video

Jak działa kuracja na porost włosów TRX2

Kanały potasowe to małe struktury białkowe, wyglądające jak pory, które regulują transport jonów potasu przez błonę komórkową i pełnią główną rolę w utrzymywaniu funkcji i aktywności mieszków włosowych. Naukowcy wykazali, że u ludzi, u których dochodzi do wypadania włosów, występują zaburzenia w funkcjonowaniu kanałów potasowych w mieszkach włosowych. Skutkuje to zmniejszeniem potencjału błonowego i zakłóceniem transportu jonów przez błonę komórkową mieszków włosowych – co powoduje ich miniaturyzację i wypadanie włosów.

Na podstawie tych badań powstała unikatowa kuracja na porost włosów TRX2 służąca stymulacji wzrostu włosów na poziomie molekularnym, która przywraca prawidłowe funkcjonowanie kanałów potasowych w mieszkach włosowych.

Affected-by-hair-loss

Kanał potasowy
Dwuwarstwa lipidowa
Jony potasu

Przy utracie włosów

healthy-unaffected

Zdrowe

Więcej informacji na temat roli kanałów potasowych w wypadaniu włosów znajduje się w dziale Nauka.

TRX2 Hair Loss Treatment - The Science Behind It

Skład TRX2

ingredients

Molekularny suplement na porost włosów TRX2® zawiera potas, winian l-karnityny, leucynę, izoleucynę i walinę (często określane jako BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu bocznym), a także niacynę, dostarczane w kompleksie stymulującym kanał potasowy.

Molekularny suplement na porost włosów TRX2®, będący w trakcie postępowania patentowego, jest w 100% naturalnym suplementem diety opracowanym w celu dostarczenia mieszkom włosowym odpowiednich składników odżywczych, które pomagają w utrzymaniu zdrowych włosów.

Dawkowanie: 3 kapsułki dziennie z jedzeniem. Można je wziąć jednorazowo lub w dawkach podzielonych.

Odpowiedni dla wegetarian

 • – Odpowiedni dla wegetarian
 • – Bez sztucznych barwników
 • – Nie zawiera glutenu
 • – Bez konserwantów
– Aby zobaczyć etykietę i skład trx2 kliknij tutaj
– Aby zobaczyć broszurę dla klientów, kliknij tutaj

Galeria zdjęć


Najczęściej zadawane pytania

U niektórych osób pierwsze efekty pojawiają się już po 12 tygodniach. U innych, rezultaty widoczne są dopiero 8-12 miesięcy po rozpoczęciu kuracji. Jednak u większości klientów pierwsze wyniki są widoczne po 5 miesiącach.

Tak. Zarówno TRX2 jak też minoksydyl celują w poprawę tych samych małych protein (jonowych kanałów potasowych). TRX2 zawiera wyłącznie naturalne składniki i dlatego jest bezpieczny do stosowania miejscowego w leczeniu łysienia.

Praktycznie nie. Wszystkie składniki w molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® składają się całkowicie ze związków farmaceutycznych & #45 wszystkie z nich występują w przyrodzie lub zostały wyizolowane w taki sposób by odpowiadały normalnym składnikom metabolizmu w ludzkim ciele. Poszczególne substancje znajdujące się w tym preparacie na porost włosów były testowane przez kilkadziesiąt lat, i wywołują bardzo mało skutków ubocznych jeśli są przyjmowane w zalecanej dawce. Od czasu do czasu użytkownicy zgłaszają przejściowe zaburzenia ze strony układu pokarmowego, np. podrażnienie żołądka. Dlatego też zalecamy przyjmowanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® z jedzeniem. W rzadkich przypadkach zgłaszano wystąpienie reakcji alergicznych, takich jak zaczerwienienie skóry. Gdyby tak się stało, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

 

faq

Więcej FAQ…

Zobacz kto mówi o TRX2®

 Członkostwo w Klubie Wzrostu Włosów [?]

 • Oferta limitowana! ; + dostawa
 • za trójpak ( za opakowanie)
 • + GRATIS dostawa (tylko E.U. and USA)
 • + GRATIS próbki wszystkich produktów opracowanych w przyszłości.
 • 32% oszczędności i brak konieczności zamartwiania się ponownym zamawianiem z funkcją automatycznego wysyłania 3 opakowań co 80 dni. Brak “kruczków” w umowie lub ukrytych kosztów
NAJLEPSZA OFERTA

Kilka opakowań

Kup kilka opakowań i oszczędź na każdym z nich, I ponieś tylko jeden koszt wysyłki. za opakowanie + przesyłka (1 x bez względu na ilość)

Pojedyncze opakowanie

Promocja na początek – zakup jednego opakowania.
Próba bez ponoszenia ryzyka, z gwarancją zwrotu pieniędzy przez TRX2. za każde opakowanie + dostawa

This site is protected by Trustwave's Trusted Commerce programSSL Seal

TRX2 Molecular Hair Loss Treatment Risk Logo
Twoje zamówienie jest wspierany przez jednego z najsilniejszych gwarancji w naszej branży. Jeśli nie jest w pełni zadowolony, zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 60 dni , a my zwrócimy cenę zakupu.