For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

Wprowadzenie na rynek pierwszych produktów wykorzystujących naszą technologię jest niezwykle ekscytujące, ale to dopiero początek. TRX2 prowadzi stały program badań przedklinicznych i klinicznych, które skupiają się na pogłębianiu wiedzy o molekularnych mechanizmach leżących u podstawy utraty włosów i opracowaniu leku, który całkowicie poradzi sobie z tym problemem.

Poniżej zostały opisane ostatnio zakończone oraz nadal trwające badania.

Badania nad funkcjami kanału potasowego

Najnowsze badania naukowe wykazały, że Kir6.2/SUR1 i Kir6.1/SUR2B, kanały potasowe wrażliwe na ATP (nazywane tutaj “kanałami potasowymi”), odgrywają ważną rolę w procesie wypadania włosów u ludzi. Kanały potasowe znajdują się w skórnych brodawkach włosowych mieszczących się w mieszkach włosowych człowieka i niewątpliwie pełnią niezmiernie ważną rolę w procesie osiągania pełnej aktywności biologicznej mieszków włosowych. Jednak nadal niejasne są dokładne mechanizmy molekularne leżące u podstawy tego procesu (przeczytaj więcej).

Dzięki naszym badaniom chcemy odkryć, jaką dokładnie rolę pełnią kanały potasowe w wypadaniu włosów, i opracować wysoce skuteczne związki, które będą oddziaływały na te struktury białkowe.

Nowe związki i przeciwciała

Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania i testowania nowych związków i przeciwciał, które mają działać na kanały potasowe w mieszkach włosowych. Naukowcy TRX2 opracowali jedyny w swoim rodzaju i bardzo czuły system testów biologicznych do przeszukiwania wysokoprzepustowego biblioteki leków Naszym celem jest opracowanie wysoce skutecznych związków i przeciwciał wywierających wpływ na kanały potasowe w mieszkach włosowych i przygotowanie nowej i niezwykle skutecznej opcji leczenia różnych zaburzeń wzrostu włosów, w tym wypadania włosów i łysienie plackowatego.

Badania nad apoptazą

Mechanizmy molekularne leżące u podłoża utraty włosów są często podobne do tych, które biorą udział w procesie starzenia, np. do apoptozy, czyli programowanej śmierci komórki. TRX2 przeprowadza badania, które mają określić, w jaki sposób antyoksydanty i apoptoza różnych komórek, takich jak np. mitochondria, wpływają na wzrost włosów.

Badania nad odżywianiem

Prawie już zakończyliśmy wnikliwą analizę wpływu odżywiania na kanały potasowe w ludzkich mieszkach włosowych. Naukowcy TRX2 byli w stanie sprawdzić jakościowy i ilościowy wpływ poszczególnych składników odżywczych na:

• Syntezę kanału
• Wbudowywanie kanału w dwuwarstwę lipidową
• Mechanizm bramkowania kanału (jego otwieranie i zamykanie)
• Działanie kanału (tzn. przepływ jonów potasu przez błonę w danej jednostce czasu)

Nasz zespół sprawdza i ocenia setki eksperymentalnych wariantów. Wynikiem tych badań jest molekularny suplement na porost włosów TRX2®, który, jak zostało udowodnione naukowo, pomaga utrzymać zdrowe, mocne włosy.*

Badania sprzętu medycznego

Na razie wyniki tych badań są poufne.

Postawa wobec wypadania włosów

TRX2 przeprowadza ogólnokrajowe badanie w celu określenia postaw klientów wobec wypadania włosów. Jesteśmy szczególnie zainteresowani uzyskaniem odpowiedzi na następujące pytania:

  • W jakim wieku kobiety i mężczyźni doświadczają wypadania włosów?
  • Jakie aspekty tego problemu najbardziej ich martwią?
  • W jakim stopniu uważają, że utrata włosów „jest im pisana”?
  • Czy podejmują odpowiednie działania, by odkryć jak najlepszą kurację na trapiący ich problem?
  • Jak nastawienie do wypadania włosów różni się między kobietami i mężczyznami oraz w zależności od środowisk, do których należą?

Wyniki tego badania zostaną opublikowane już wkrótce.

Badania z udziałem klientów TRX2

Zobacz, jak klienci TRX2 na bieżąco dokumentują swoje postępy! Dostępne będą regularne aktualizacje od każdego uczestnika badań – w uczciwy i przejrzysty sposób.

W naszym badaniu będziemy mierzyć wagę włosów, ich grubość, wypadanie, gęstość i wygląd. Udostępnimy zdjęcia, komentarze i wyniki. Wszystkie informacje zostaną opublikowane na naszej stronie.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym badaniu?

W ten sposób można pomóc osobom cierpiącym na wypadanie włosów w zrozumieniu korzyści wynikających ze stosowania naszych produktów. Będą one mogły zapoznać się z wynikami badania i zdecydować, czy TRX2 jest dla nich odpowiedni. Dodatkowo wszyscy uczestnicy badania otrzymają 30% rabatu na produkty (więcej informacji)

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom