For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

TRX2 (trichos=z gr. włosy; 2=druga generacja) to znajdujący się w światowej czołówce projekt badawczy, którego wyłącznym obiektem zainteresowań jest opracowanie nowego standardu leczenia łysienia androgenowego (AGA). Realizacja projektu była możliwa dzięki współpracy Oxford BioLabs Ltd. i naukowców wcześniej pracujących na Uniwersytecie Oksfordzkim w Wielkiej Brytanii. TRX2 skupia się na kilku niezależnych ścieżkach badań:

1) Wzrost włosów

2) Zapobieganie wypadaniu włosów

3) Lek na łysienie androgenowe i inne zaburzenia wzrostu włosów

Więcej informacji o naszych dotychczasowych i bieżących projektach badawczych znajduje się na stronie poświęconej badaniom.

Misja i cel

Chcemy spełnić marzenia naszych klientów dzięki pokonaniu trapiącego ich problemu, łysienia androgenowego (AGA), przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań naukowych wysokiej klasy gwarantujących widoczne rezultaty. Naszym celem jest stworzenie nowych standardów leczenia AGA.

O firmie

TRX2 został opracowany przez Oxford BioLabs. Firma została założona w sierpniu 2008 r. przez naukowców wcześniej pracujących na Uniwersytecie Oksfordzkim i figuruje w rejestrze w Anglii i Walii jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Uniwersytet Oksfordzki to jeden z wiodących na świecie ośrodków prowadzących badania biochemiczne oraz pracujących nad komercjalizacją nowych technologii.

Zespół

Nasz zespół składa się z naukowców i medycznych autorytetów, których zjednoczyło wspólne pragnienie: rzucić wyzwanie status quo i położyć kres frustracjom osób cierpiących na wypadanie włosów. Nasz zespół składa się ze stale rosnącej liczby:

  • Światowych ekspertów w dziedzinie badań nad kanałeami potasowymi
  • Dermatologów i ekspertów w dziedzinie łysienia androgenowego
  • Farmaceutów i chirurgów

Główni naukowcy: Dr n.med. Thomas F. A. Whitfield
Dr Whitfield prowadził gościnnie zajęcia na Uniwersytecie Oksfordzkim, na Wydziale Biochemii. Jest uznanym na forum międzynarodowym ekspertem w dziedzinie badań nad kanałami potasowymi i molekularnym mechanizmem łysienia androgenowego. Jest autorem wielu publikacji i międzynarodowych patentów w dziedzinie badań kanałów potasowych i łysienia androgenowego. Jest autorem wielu publikacji i międzynarodowych patentów w dziedzinie badań kanałów potasowych i łysienia androgenowego.
Dr Whitfield posiada dyplom doktora w dziedzinie biochemii, zdobyty na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Doświadczenie i wiedza

TRX2 korzysta z najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie molekularnego mechanizmu stojącego za procesem wypadania włosów, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Przyczyną wypadania włosów jest chroniczna niedrożność kanałów potasowych w mieszkach włosowych.

TRX2 posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań kanałów potasowych i molekularnego mechanizmu stojącego za procesem wypadania włosów u mężczyzn i u kobiet.

Wsparcie

W 2009 r. Oxford BioLabs Ltd. otrzymała dotację Krajowej Rady ds. Przedsiębiorczości Absolwentów Studiów (National Council for Graduate Entrepreneurship, NGCE) z funduszu Flying Start Entrepreneur. Fundusz ten był wspierany przez fundację National Endowment for Science, Technology and the Arts (NESTA). Więcej informacji na temat NGCE i NESTA można znaleźć:

 

trx2 investor

NCGE – National Council For Graduate Entrepreneurship

NCGE to grupa mająca siedzibę w Birmingham w Wielkiej Brytanii, której celem jest rozwój i promocja kultury przedsiębiorczości poprzez badania naukowe, edukację i zapewnienie wsparcia.
Więcej o NCGE

 

trx2 investor

NESTA – wiodący w Wielkiej Brytanii niezależny ekspert w dziedzinie innowacji

NESTA współpracuje z partnerami z sektora publicznego, prywatnego oraz trzeciego, tworząc dzięki temu połączeniu potężne kombinacje ludzi, zasobów i innowacyjnych pomysłów. NESTA łączy inwestycje kapitałowe ze wsparciem pozafinansowym, aby pomóc początkującym innowacyjnym firmom z Wielkiej Brytanii przemienić ich pomysły w sukces komercyjny.
Więcej o NESTA

 

kauffman       

oxford enterpreuner        

oxford enterpreuner       

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom