For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

Dla TRX2 ważne są rezultaty, dlatego też jesteśmy bardzo ciekawi, jakie są doświadczenia naszych klientów. Oczywiście efekty u poszczególnych osób zależą od takich czynników, jak: wiek, płeć, dieta, metabolizm, stan fizyczny, waga, itp. Poniższe wywiady i komentarze są reprezentatywnym wycinkiem doświadczeń przekazywanych TRX2 przez użytkowników molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®.“Skoro sprawdził się u mnie, to nie widzę powodu, dlaczego nie miałby pomóc i Tobie“.
Phil Wood, 58 lat, 3. stopień w skali Norwooda


“Moje włosy na skroniach mam coraz silniejsze, ogólnie znacznie mniej mi wypadają i są teraz dużo gęściejsze”
Simon Goldstein, 23 lata, 2. stopień w skali Norwooda


“Uwielbiam tę kurację przeciwko wypadaniu włosów, ponieważ jej producenci nie składają fałszywych obietnic. Dlatego też postanowiłam dać jej szansę. Nie jest reklamowana jako szybkie rozwiązanie, dzięki któremu włosy odrosną w 2-3 dni. Nie jest to też jakaś dziwna odżywka w sprayu do włosów. To sprawdzona, długoterminowa kuracja, która naprawdę daje efekty“.
Helen Stewart, 29 lat, I-3 w skali Norwooda


“Kolejna opinia (z lipca 2012 roku) nagrana przez klienta TRX2, Simona Goldsteina, dotycząca efektów, jakie osiągnął dzięki TRX2”.


“Moje doświadczenia po 5 miesiącach stosowania suplementu na porost włosów TRX2.“
Imię i nazwisko: nieznane, wiek: nieznany, stopień w skali Norwooda: nieznany


Aktualizacja po 18 miesiącach – grudzień 2012 r.
Imię i nazwisko: Simon Goldstein, Wiek: 24, 2. stopień w skali Norwooda


Aktualizacja po 24 miesiącach – grudzień 2013 r.
Imię i nazwisko: Simon Goldstein, wiek: 24, stopień w skali Norwooda: 2
“Na początku myślałem, że suplement TRX2® to kolejny produkt, który daje wiele pustych obietnic. Byłem bardzo rozczarowany wcześniejszymi doświadczeniami z innymi produktami, takimi jak ekstrakt z palmy sabalowej,aminokwasy pochodzenia morskiego i finasteryd. Jednak już po trzech miesiącach stosowania TRX2® zauważyłem niewielką poprawę, co przekonało mnie do kontynuowania kuracji. Cieszę się, że podjąłem taką decyzję, bo po 9 miesiącach zaczynam zauważać prawdziwe rezultaty. Włosy przestały wypadać i sporo odrosły; najbardziej na skroniach. Wydają się grubsze i bardziej gęste. Przyjmuję TRX2® jako ochotnik i stosuję go bez minoksydylu, finasterydu czy innych leków”.
C.V. (mężczyzna), 28 lat, 2. stopień w skali Norwooda, Londyn, UK
“Doskonały produkt dający imponujące rezultaty! Stosuję kapsułki TRX2® od 8 miesięcy i moje włosy przestały wypadać. Wprawdzie nie zauważyłem na razie, żebym miał więcej włosów, ale są one grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek”.
D.E. (mężczyzna), 31 lat, 4. stopień w skali Norwooda, Monachium, GNiemcy
“Zaczęłam przyjmować kapsułki TRX2® jako ochotnik jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek. Od początku kuracji minęło 8 miesięcy. Dotychczas
nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych. Zauważyłam znaczne zwiększenie gęstości włosów, najbardziej widoczne po około 4 miesiącach. Od ponad 3 lat cierpię na znaczne wypadanie włosów, ale teraz są one grubsze. Zupełnie nie spodziewałam się takich rezultatów. Mogę polecić TRX2® bez wahania”.

F.N. (kobieta), 38 lat, typ 2 zaawansowany, Leeds, Wielka Brytania

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom