For Help or to Order
+48222116711
Call Now!
Więcej informacji na temat naszego produktu i odpowiedzi na różne pytania znajduje się w bazie wiedzy.

 

Tematy podstawowe

 1. Jakie są najczęściej zgłaszane korzyści ze stosowania molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?
 2. Jak szybko zobaczę rezultaty kuracji?
 3. Czy podczas stosowania suplementu mogę zauważyć jakieś działania uboczne?
 4. Czy mogę stosować ten suplement, jeśli przyjmuję leki przepisane na receptę?
 5. Czy TRX2® może polepszyć odpowiedź na kurację minoksydylem? Jeśli tak, to w jakim mechanizmie?
 6. Do jakich składników należy niacyna? Dlaczego wchodzi w skład suplementu TRX2®?
 7. Czy mogę brać molekularny suplement na porost włosów TRX2®, jeśli zażywam witaminy?
 8. Czy molekularny suplement na porost włosów TRX2® otrzymał akceptację takich agencji , jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), Brytyjska Agencja ds. Produktów Leczniczych (MHRA) czy Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA)?
 9. W jakim wieku powinno się zacząć przyjmować molekularny suplement na porost włosów TRX2®?
 10. Dlaczego zaleca się przyjmowanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® z jedzeniem?
 11. Jakie problemy będą rozwiązywały kolejne produkty TRX2®?
 12. Jakie są wskazówki agencji regulujących użycie leków i produktów medycznych, takich jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków FDA i Brytyjska Agencja ds. Standardów Żywności (FSA), jeśli chodzi o kupowanie suplementów diety?
 13. Czy suplement został opatentowany? Czy jeśli tak, to jakie są to patenty, i czy informacja jest dostępna publicznie?

Tematy techniczne

 1. Jakie ostrzeżenia, informacje o działaniach ubocznych i przeciwskazaniach zostały opublikowane w literaturze naukowej na temat głównych składników molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?
 2. W jaki sposób została dobrana dawka molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®? Czy jest ona odpowiednia dla wszystkich?
 3. Jak dbacie o jakość molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?
 4. Jaką przewagę ma zażywanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® nad przyjmowaniem zawartych w nim składników oddzielnie?
 5. Czy w molekularnym suplemencie na porost włosów TRX2® znajdują się główne alergeny pokarmowe?
 6. W jakich środkach spożywczych znajdują się główne składniki TRX2®?
 7. Podajecie, że TRX2® to rewolucyjny produkt. Czy został już poddany badaniom klinicznym III fazy? Jeśli tak, to czy możecie pokazać zdjęcia osób, które poddały się kuracji?
 8. Czy TRX2® będzie skuteczny w moim przypadku?
 9. Czy suplement działa tak samo dobrze u kobiet i u mężczyzn?
 10. Czy TRX2® mogą przyjmować osoby w każdym wieku?
 11. Czy wasz produkt działa tylko na łysienie androgenowe, czy także na choroby, takie jak łysienie plackowate czy utratę włosów spowodowaną chemioterapią?
 12. Czy TRX2® wpływa pozytywnie na wzrost rzęs i brwi?
 13. Jak długo TRX2® jest skuteczny?

ODPOWIEDZI: Tematy podstawowe

1. Jakie są najczęściej zgłaszane korzyści ze stosowania molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?

Osoby regularnie przyjmujące molekularny suplement na porost włosów TRX2® zauważają, że ich włosy (również na skroniach i nad czołem) są gęste, mocne i zdrowe.*

2. Jak szybko zauważę rezultaty kuracji?

Efekty kuracji różnią się u poszczególnych osób (prosimy przeczytać opinie klientów). Niektóre osoby zauważają pierwsze rezultaty już po 12 tygodniach. U innych efekty widoczne są po 8-12 miesiącach od rozpoczęcia stosowania suplementu. Większość klientów zauważa jednak pierwsze wyniki po 5 miesiącach. *

3. Czy podczas stosowania suplementu mogę zauważyć jakieś działania uboczne?

Składniki molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® nie są związkami uzyskanymi sztucznie. Ich stężenia w preparacie są niższe niż te, które oceniano pod względem bezpieczeństwa podczas badań klinicznych. Składniki te były poddawane badaniom przez wiele lat i wykazano, że w takich stężeniach, jak w TRX2®, mają bardzo mało działań ubocznych.
Czasami klienci zgłaszają przejściowe zaburzenia ze strony układu pokarmowego, takie jak rozstrój żołądka. Dlatego też zaleca się przyjmowanie suplementu z jedzeniem. Osoby, które cierpią na choroby układu pokarmowego, przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
W rzadkich przypadkach podczas stosowania TRX2® doszło do reakcji alergicznych, takich jak zaczerwienienie skóry. Jeśli zauważysz takie objawy u siebie, skonsultuj się z lekarzem.

Ponieważ brak danych dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa stosowania TRX2®, nie powinny go zażywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Osoby, u których stwierdzono cukrzycę lub nieprawidłową tolerancję glukozy, przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

4. Czy mogę stosować ten suplement, jeśli przyjmuję leki przepisane na receptę?

Według Bazy Danych Naturalnych Substancji Leczniczych (Natural Medicines Comprehensive Database) L-karnityna, jeden z głównych składników molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®, może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych, np. zawierających acenokumarol lub warfarynę. Przed rozpoczęciem kuracji suplementem osoby przyjmujące te leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Z powodu możliwych działań innych składników suplementu z lekarzem powinny się także skonsultować osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe, spożywające w dużych ilościach alkohol oraz osoby, u których występują częste napady dny moczanowej mimo stosowania leków urykozurycznych.

Trzeba pamiętać, że jeśli przyjmuje się jednocześnie suplement diety i leki przepisywane na receptę, zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

5. Czy TRX2® może polepszyć odpowiedź na kurację minoksydylem? Jeśli tak, to w jakim mechanizmie?

Minoksydyl podawany miejscowo jest najczęściej stosowanym lekiem pobudzającym porost włosów w łysieniu androgenowym u mężczyzn i kobiet. Jest to jednak silny lek, który ma dobrze udokumentowane działania uboczne. Wykazano także, że po zaprzestaniu leczenia minoksydylem w ciągu kilku miesięcy szybkość wypadania włosów powraca do stanu początkowego (więcej na ten temat). Pierwotnie był to lek doustny stosowany w terapii nadciśnienia tętniczego. Zauważono jednak, że częstym objawem ubocznym w czasie jego przyjmowania był nadmierny porost włosów. Nie znany jest dokładny mechanizm działania minoksydylu na mieszki włosowe. Wiadomo jednak, że aktywuje on kanały potasowe, tak więc działa na te same struktury, co suplement TRX2®. W porównaniu do minoksydylu TRX2® jest jednak w 100% naturalnym suplementem diety. Dzięki niemu do mieszków włosowych dostarczane są składniki odżywcze, a włosy pozostają zdrowe. Nie ma poważnych działań ubocznych, komplikacji ani problemów – po prostu uczciwe, zauważalne rezultaty.

Zalecamy, aby osoby przyjmujące leki hamujące proces łysienia, takie jak finasteryd, minoksydyl lub ketokonazol, przed rozpoczęciem kuracji suplementem TRX2® skonsultowały się z lekarzem lub farmaceutą. Pragniemy zaznaczyć, że nie polecamy stosowania żadnego specyficznego leku czy kuracji i zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem przyjmowania TRX2® razem z lekami przepisywanymi na receptę czy podczas trwania innego leczenia.

6. Do jakich składników należy niacyna? Dlaczego wchodzi w skład suplementu TRX2®?

W najnowszych badaniach wykazano, że zaburzenie funkcji kanałów potasowych jest jednym z ważnych powodów utraty włosów. Kanały potasowe to małe struktury białkowe, które znajdują się m.in. w błonie komórkowej mieszków włosowych i przez które odbywa się transport jonów potasu. Prawidłowe działanie kanałów potasowych jest niezbędne do utrzymywania właściwej aktywności biologicznej i funkcji mieszków włosowych.* Niacyna, witamina podobna budową do minoksydylu, razem z innymi składnikami TRX2® wpływa na odpowiednią aktywację kanałów potasowych i utrzymanie włosów w dobrym stanie.*

7. Czy mogę brać molekularny suplement na porost włosów TRX2®, jeśli zażywam witaminy?

Tak. Rada naukowa TRX2® zaleca, aby zdrowe dorosłe osoby zażywały razem z suplementem TRX2® preparat multiwitaminowy w celu uniknięcia niedoboru witamin. Wykazano, że następujące witaminy i mikroelementy odgrywają rolę w procesie wzrostu włosów (należy zwrócić na nie uwagę, wybierając preparat multiwitaminowy):

 • Witamina A
 • Witamina E
 • Witamina B1
 • Witamina B2
 • Witamina B3
 • Witamina B5
 • Witamina B6
 • Witamina B12
 • Biotyna
 • Miedź
 • Krzem/związki krzemu

Zażywając multiwitaminy podczas kuracji TRX2®, należy upewnić się, aby nie przekroczyć maksymalnej dziennej dawki dla danej witaminy czy składnika ((więcej informacji)). Chcemy zaznaczyć, że nie polecamy stosowania żadnego specyficznego leku czy kuracji i zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem przyjmowania TRX2® razem z lekami przepisywanymi na receptę czy podczas trwania innego leczenia.

8. Czy molekularny suplement na porost włosów TRX2® otrzymał akceptację takich agencji , jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), Brytyjska Agencja ds. Produktów Leczniczych (MHRA) czy Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA)?

Molekularny suplement na porost włosów TRX2® to dostępny bez recepty suplement diety. Sprzedaż takich produktów prowadzona jest zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej (2002/46/EC) i amerykańską ustawą dotyczącą suplementów diety (Dietary Supplement Health and Education Act), uchwaloną przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1994 roku. Zgodnie z tą ustawą suplementy diety nie muszą przed trafieniem na rynek zostać zatwierdzone przez Amerykańską Komisję ds. Żywności i Leków (FDA). Jednak eksperci FDA nadal zbierają informacje na temat działań ubocznych suplementów oraz sprawdzają prawdziwość twierdzeń marketingowych.

9. W jakim wieku powinno się zacząć przyjmować molekularny suplement na porost włosów TRX2®?

Korzyści ze stosowania TRX2® można zauważyć prawie w każdym wieku. Najlepsze efekty stosowania suplementu obserwowano we wczesnej fazie łysienia, w wieku pomiędzy 18. a 42. rokiem życia (1-4 stopień w skali Norwooda). Osoby, w których rodzinie występuje łysienie, mogą zacząć przyjmować suplement wcześniej, nawet już w wieku 18 lat.

Widoczne efekty kuracji są różne u poszczególnych osób i zależą od wielu czynników, między innymi od diety czy predyspozycji genetycznych. Uważa się jednak, że jeśli rozpocznie się przyjmowanie TRX2® we wcześniejszej fazie wypadania włosów, można się spodziewać lepszego efektu.

Osoby mające mniej niż 18 lat lub więcej niż 70 przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

10. Dlaczego zaleca się przyjmowanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® z jedzeniem?

Zalecamy przyjmowanie TRX2® z jedzeniem, ponieważ niektórzy klienci doświadczali rozstroju żołądka, jeśli zażywali ten suplement na czczo. Przyjmowany w ten sposób suplement także lepiej wchłania się do krwi.

11. Jakie problemy będą rozwiązywały kolejne produkty TRX2®?

Naukowcy udowodnili, że u osób, u których zaczynają wypadać włosy, występują zaburzenia funkcjonowania kanałów potasowych w mieszkach włosowych, co powoduje zmniejszenie potencjału błonowego i zaburzenia transportu jonów przez ich błony komórkowe. Mieszki ulegają miniaturyzacji, a włosy zaczynają się przerzedzać.

Chociaż molekularny suplement na porost włosów TRX2® wpływa na ten proces, to może jednak nie doprowadzać do znacznego zwiększenia liczby włosów terminalnych u osób z ich znacznym wypadaniem (5-7 stopień w skali Norwooda). Dlatego też, mimo że jesteśmy bardzo zadowoleni z opracowania pierwszych produktów wykorzystujących naszą zastrzeżoną technologię, to zamierzamy prowadzić dalsze badania na ten temat. Przeprowadzamy cykl badań przedklinicznych, mających polepszyć zrozumienie molekularnych mechanizmów leżących u podstawy utraty włosów i całkowicie wyleczyć to schorzenie.
Więcej informacji na temat naszych badań znajduje się 12. Jakie są wskazówki agencji regulujących użycie leków i produktów medycznych, takich jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków FDA i Brytyjska Agencja ds. Standardów Żywności (FSA), jeśli chodzi o kupowanie suplementów diety?

Informacje Brytyjskiej Agencji ds. Standardów Żywności (FSA) dla klientów znajdują się pod adresem http://www.food.gov.uk/safereating/chemsafe/supplements/consumer/

Zalecenia Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), “Tips for Dietary Supplement Users”, znajdują się na stronie http://www.fda.gov/food/dietarysupplements/usingdietarysupplements/ucm110567.html

13. Czy suplement został opatentowany? Czy jeśli tak, to jakie są to patenty, i czy informacja jest dostępna publicznie?

Przeprowadzamy badania nad wynalezieniem całkowicie nowatorskiej kuracji przeciwko łysieniu androgenowemu i innym zaburzeniom wzrostu włosów. Jesteśmy właścicielem praw własności intelektualnej w kilku różnych obszarach. Obecnie przeprowadzamy badania nad:

 1. odbudową i odrostem włosów,
 2. molekularnym mechanizmem leżącym u podstawy utraty włosów,
 3. opracowaniem leku na łysienie typu męskiego i żeńskiego.

Wystąpienie o patent zostaje ogłoszone przez urząd patentowy po upływie 18 miesięcy od daty pierwszeństwa do uzyskania patentu. Ponieważ ciągle jesteśmy w trakcie zabezpieczania naszej własności intelektualnej z powodów prawnych nie możemy ujawnić żadnych informacji, które dotyczą naszych badań lub bezpieczeństwa własności intelektualnej.


ODPOWIEDZI: Tematy techniczne

1. Jakie ostrzeżenia, informacje o działaniach ubocznych i przeciwwskazaniach zostały opublikowane w literaturze naukowej na temat głównych składników molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?

W części o suplementach Physicians Desk Reference i w bazie Natural Medicines Comprehensive Database podano, że L-karnityna może powodować łagodne zaburzenia ze strony układu pokarmowego, m.in. mdłości, wymioty, bóle brzucha, zgagę, zapalenie błony śluzowej żołądka, biegunkę, nieprzyjemny zapach ciała, a także drgawki. Inne źródła podają jako działania uboczne L-karnityny zwiększone pobudzenie i niepokój.

Niektóre dowody wskazują także na to, że może ona zaburzać czynność tarczycy.

2. W jaki sposób została dobrana dawka molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®? Czy jest ona odpowiednia dla wszystkich?

Badacze przestudiowali wiele publikacji naukowych oraz wyników badań klinicznych przeprowadzonych w Europie i w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 40 lat. Przeanalizowali bezpieczeństwo stosowania różnych stężeń każdego ze składników suplementu. Po stwierdzeniu, jakie dawki są najlepiej tolerowane, skupili się na ustaleniu parametrów efektywności składników np. wpływu na zdrowie włosów czy ich wagę. Opracowanie odpowiedniej formuły preparatu składającego się z naturalnych składników było dużym wyzwaniem i wymagało opracowania nowych metod badawczych.

Zazwyczaj stosowana dawka suplementu to 3 kapsułki na dobę przyjmowane z jedzeniem. Można je wziąć jednorazowo lub w dawkach podzielonych. Te zalecenia opracowano w oparciu o badania kliniczne, w których oceniano skuteczność kuracji różnymi dawkami suplementu. Z naszych doświadczeń wynika, że taka dawka jest optymalna dla 75% osób.
Ludzki organizm jest jednak unikalny, jeśli chodzi o metabolizm czy predyspozycje genetyczne. Niektóre osoby zaobserwują wyraźniejsze rezultaty przy stosowaniu niewiele większej dawki suplementu (4 lub nawet 5 kapsułek dziennie), a u innych wystarczą 1-2 kapsułki dziennie.

3. Jak dbacie o jakość molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®?

Dokładamy wszelkich starań, aby kuracja suplementem na porost włosów TRX2® była bezpieczna, a także zapewniała widoczne i uczciwe rezultaty, dlatego też nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości.

Kapsułki molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® są produkowane w Niemczech, w innowacyjnej fabryce, która posiada licencję Unii Europejskiej i zapewnia najwyższe standardy jakości. Chociaż jest to suplement diety, przy jego produkcji stosowane są takie standardy, jak przy produkcji leków.

Poszczególne surowce wyjściowe użyte w produktach TRX2® otrzymują również certyfikaty analizy, które potwierdzają ich skład. Każdy składnik, a także sama kapsułka przechodzą bardzo rygorystyczny proces kontroli jakości, zanim znajdzie się w fabryce. Podczas produkcji dokładnie przestrzegane są standardowe procedury operacyjne.

Stabilność kapsułek molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® przebadano w różnych warunkach, wykorzystując metody określone przez Europejską Agencję Leków. Termin ważności suplementu, wyznaczany podczas badań stabilności, został w widoczny sposób umieszczony na każdym opakowaniu.

4. Jaką przewagę ma zażywanie molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® nad przyjmowaniem zawartych w nim składników oddzielnie?

Za zażywaniem molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® przemawiają następujące fakty:

Precyzyjnie dobraliśmy ilość i proporcje składników suplementu, opierając się na wiarygodnych badaniach naukowych. Zostały one opracowane tak, aby wzajemnie się uzupełniały, i są produkowane zgodnie ze ścisłymi europejskimi procedurami kontroli jakości. Dla klientów bardzo ważna jest wygoda przyjmowania w jednej kapsułce dobranych w odpowiednich proporcjach składników i dostarczanych przez nasz zastrzeżony kompleks stymulujący kanał potasowy.

5. Czy w molekularnym suplemencie na porost włosów TRX2® znajdują się główne alergeny pokarmowe?

Amerykańska ustawa The Food Allergen Labeling and Consumer Protection Act (FALCPA) za główne alergeny pokarmowe uznaje alergeny: mleka, jaja, ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, soi i pszenicy. Do każdego produktu wyprodukowanego po 1. stycznia 2006 roku musi zostać dołączona informacja o obecności głównego alergenu. Formuła molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® NIE zakłada użycia głównych alergenów pokarmowych. Jednak nie można wykluczyć obecności w suplemencie śladowych ilości głównych alergenów, ponieważ jego składniki są umieszczane w kapsułkach w fabryce, w której powstają także inne produkty, mogące zawierać główne alergeny pokarmowe. Należy przerwać stosowanie suplementu i zwrócić się do lekarza lub farmaceuty w razie wystąpienia reakcji alergicznych lub działań ubocznych.

6. W jakich środkach spożywczych znajdują się główne składniki TRX2®?

Głównym źródłem niacyny są owoce i warzywa (pomidory, awokado, słodkie ziemniaki, marchew, szparagi, brokuły, warzywa liściaste), produkty pochodzenia zwierzęcego (ryby, drób, wołowina, jaja, mleko, wątróbka nerki, serce) i ziarna (rośliny strączkowe, pełne ziarna zbóż, orzechy). Głównym źródłem l-karnityny jest czerwone mięso, natomiast potasu sok pomarańczowy, ziemniaki, banany, awokado, owoce kantalupy, pomidory, brokuły, soja, brązowy ryż, czosnek i morele. Leucyna, izoleucyna i walina, aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu bocznym, należą do aminokwasów egzogennych, czyli takich, których organizm ludzki nie może syntetyzować. Występują one w różnych źródłach białka, takich jak czerwone mięso czy produkty mleczne.

7. Podajecie, że TRX2® to rewolucyjny produkt. Czy został już poddany badaniom klinicznym III fazy? Jeśli tak, to czy możecie pokazać zdjęcia osób, które poddały się kuracji?

Przeprowadziliśmy badania kliniczne molekularnego suplementu na porost włosów TRX2® Molecular Hair Supplement. Jego wyniki zostały przedstawione na stronie: 8. Czy TRX2® będzie skuteczny w moim przypadku?

Osoby cierpiące na przerzedzanie się włosów z dużym prawdopodobieństwem odniosą korzyści ze stosowania molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®. Przeprowadzone przez nas do tej pory badania wykazały, że TRX2® był skuteczny u większości osób cierpiących na wczesne stadia łysienia androgenowego (1-4 stopień w skali Norwooda), najczęstszej przyczyny wypadania włosów. W przypadku innej przyczyny łysienia (np. urazu skóry głowy czy stosowania chemioterapii przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z dermatologiem.

9. Czy suplement działa tak samo dobrze u kobiet, jak i u mężczyzn?

Tak.

10. Czy TRX2® mogą przyjmować osoby w każdym wieku?

Tak, jednak osoby mające mniej niż 18 lat lub więcej niż 70 przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Najlepsze efekty stosowania suplementu obserwowano we wczesnej fazie łysienia, w wieku pomiędzy 18. a 42. rokiem życia (1-4 stopień w skali Norwooda).

11. Czy wasz produkt działa tylko na łysienie androgenowe, czy także na choroby, takie jak łysienie plackowate czy utratę włosów spowodowaną chemioterapią?

Mechanizm odpowiedzialny za działanie TRX2® (przywracanie funkcjonalności kanałów potasowych w mieszkach włosowych) może być wykorzystany w leczeniu różnych chorób włosów. Chociaż do tej pory wszystkie badania dotyczące suplementu skupiały się na terapii łysienia androgenowego, w przyszłości zamierzamy zbadać wpływ TRX2® m.in. na utratę włosów spowodowaną chemioterapią czy łysienie plackowate.

W przypadku innej przyczyny łysienia (np. urazu skóry głowy czy stosowania chemioterapii przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z dermatologiem.

12. Czy TRX2® wpływa pozytywnie na wzrost rzęs i brwi?

Jak dotąd nie przeprowadzono badań związanych z tym tematem. Jednak sądzimy, że TRX2® może wpływać pozytywnie na wzrost rzęs i brwi.

13. Jak długo TRX2® jest skuteczny?

Uczestnicy przeprowadzonych do tej pory badań nad suplementem nie zauważyli zmniejszenia jego efektywności podczas kontynuowania kuracji.* Ponieważ nasz produkt nie powoduje poważnych skutków ubocznych, uważamy, że w unikalny sposób zapewnia wielu osobom bezpieczne, długoterminowe rezultaty. Jednak na razie nie zbadano, jaka jest długoterminowa efektywność molekularnego suplementu na porost włosów TRX2®. Dane zostaną ogłoszone do wiadomości publicznej, kiedy zakończą się badania kliniczne.

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom