For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

Aktualizowano: 07.08.2014 r.

Oxford BioLabs Ltd. (“Oxford BioLabs” – firma stojąca za TRX2) stawia zadowolenie swoich klientów na pierwszym miejscu. Jako lider na rynku preparatów na utratę włosów, Oxford BioLabs wprowadził Politykę zwrotów i reklamacji w trosce o satysfakcję naszych klientów.

Polityka zwrotów TRX2

Polityka zwrotów TRX2
Przyjmujemy zwroty produktów do 60 dni od daty zakupu. Przyjmujemy także zwroty produktów z automatycznej wysyłki powyżej jednej płatności w ramach 60 dni.

Jeśli z jakiegoś powodu klient zdecyduje się zwrócić produkt, pełna wartość zamówienia zostanie przelana na jego kartę kredytową (z wyjątkiem kosztów przesyłki oraz pomniejszona o opłatę manipulacyjną w wysokości EUR 5,50).
Aby uzyskać autoryzację zwrotu należy wysłać email na adres: [email protected]. Nienapoczęte opakowania TRX2 należy wysłać na podany niżej adres:

Oxford Biolabs Ltd.
c/o Mailcom AG
Lise-Meitner-Str.4
82216 Maisach
Germany

Należy pamiętać o opłaceniu przesyłki zwrotnej. Jeśli dotrze do nas paczka częściowo lub w całości nieopłacona, będziemy zmuszeni odjąć koszt przesyłki od wielkości zwrotu.

Prosimy zachować numer nadania przesyłki na wypadek jej zagubienia. Zalecamy wysyłanie produktów przesyłką poleconą z nadanym numerem śledzenia paczki, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie potwierdzić otrzymania przesyłki.

Zwroty i reklamacje.

Gdy klient kontaktuje się z nami poprzez e-mail, staramy się udzielić mu pomocy technicznej w związku z zakupionym produktem. Może się jednak zdarzyć sytuacja, gdy klient jest niezadowolony z produktu z przyczyn całkowicie od nas niezależnych. W tym wypadku rozpoczynamy procedurę zwrotu lub anulowania zamówienia.

Jeśli klient zażąda zwrotu, zostaną mu zwrócone pieniądze, które zapłacił za dany produkt. Jeśli zwrot odnosi się do produktu kupowanego cyklicznie, zostanie zwrócona ostatnia płatność. Zwrot więcej niż jednej płatności może zostać przetworzony, jeśli będzie zgodny z polityką zwrotów TRX2. Zwrot produktu kupowanego cyklicznie spowoduje również anulowanie subskrypcji.

Jeśli klient poprosi o anulowanie produktu kupowanego cyklicznie, kolejne płatności nie będą od niego pobierane. Rezygnacja nie będzie oznaczała konieczności dokonania zwrotu – oznacza jedynie zaprzestanie pobierania dalszych płatności.

Szczegóły polityki zwrotów TRX2

Klienci ubiegający się o zwrot po 60 dniach będą kierowani bezpośrednio do dostawcy w sprawie pomocy technicznej lub obsługi klienta. Sprzedawcy mogą poprosić o zwrot w imieniu klienta za każdy zakup TRX2 do 60 dni od daty transakcji. Zwroty zostaną dokonane tylko na konto użyte do dokonania zakupu. Jeśli konto to zostało zamknięte, zakup nie kwalifikuje się do zwrotu. Jak tylko produkt dotrze do nas, klient otrzyma zwrot 100% ceny produktu.

Uwaga: Przyjmujemy zwroty tylko nienapoczętych opakowań TRX2! Opakowania napoczęte i częściowo zużyte nie podlegają polityce zwrotów i reklamacji. Wypłaty z tej sprzedaży zostaną odpisane z odpowiednich kont dostawców i partnerskich.

Nasi dostawcy nie są uprawnieni do udzielania żadnych gwarancji, które nie są zgodne z naszą polityką zwrotów. Jeśli natrafisz na produkt TRX2 sprzedawany za pośrednictwem stron internetowych z jakąkolwiek gwarancją sprzeczną z naszą polityką zwrotów, poinformuj nas o tym, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki.

Kiedy sprzedaż może zostać anulowana

TRX2 dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć swoim klientom produkty i usługi wysokiej jakości. TRX2 zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży, między innymi, GDY:

  • Klient przedstawi ważny powód zwrotu w ciągu 60 dni od daty zakupu.
  • Sprzedawca zażąda zwrotu w imieniu klienta w ciągu 90 dni od daty zakupu, jeśli zespół obsługi klienta stwierdzi, że jest uzasadniony powód do zwrotu.
  • Klient przedstawi ważny dowód, że opłata była błędna lub nieuprawnione.
  • W związku z przestrzeganiem przepisów kart kredytowych, zasad automatycznego systemu rozrachunkowego (ACH), usługi PayPal, prawa amerykańskiego oraz wniosków zweryfikowanych organów sądownictwa amerykańskiego lub funkcjonariuszy organów ścigania lub
  • Z jakiegokolwiek innego powodu, który TRX2 uzna za stosowne.

Anulowanie Subskrypcji TRX2

W każdej chwili można anulować automatyczną wysyłkę produktów. Anulowanie subskrypcji oznacza, że konto klienta nie będzie więcej obciążane. Rezygnacja nie będzie oznaczała konieczności dokonania zwrotu – oznacza jedynie zaprzestanie pobierania dalszych płatności.

Nadużywanie Polityki zwrotów i reklamacji

Klienci nagminnie dokonujący zwrotów mogą zostać zablokowani przed dokonywaniem kolejnych zamówień.

Uwagi dla klientów TRX2 

Ta Polityka zwrotów i reklamacji jest częścią i składnikiem zasad obsługi TRX2. Korzystając z rejestracji w TRX2 i korzystając z usług TRX2, klient potwierdza, że ​​przeczytał i zrozumiał tę Politykę zwrotów i reklamacji, i zgadza się przestrzegać jej warunków. Jeśli w dowolnym momencie klient nie zgadza się z ustaleniami tej Polityki zwrotów i reklamacji lub jakiejkolwiek jej części, jedynym rozwiązaniem jest zaprzestanie korzystania z usług TRX2 i likwidacja konta. Należy jednak pamiętać, że wszystkie transakcje, które miały miejsce przed datą rozwiązania umowy, są regulowane w całości przez warunki niniejszej Polityki zwrotów i reklamacji.

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom