For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

Staramy się dostarczyć zamówienie w każde miejsce o każdej porze. Kraje, do których regularnie wysyłamy nasze produkty, zostały zaznaczone na mapie poniżej.

Kraje, do których regularnie wysyłamy nasze produkty

Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Bułgaria
Brazylia
Grecja
Kanada
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Niemcy
Ghana
Malta
Kolumbia
Indonezja
Irlandia
Włochy
Japonia
Łotwa
Liechtenstein
Litwa
Luksembourg
Singapur
Węgry
Holandia
Nowa Zelandia
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
Rosja
Arabia Saudyjska
Stany Zjednoczone
Monako
Słowenia
Republika Południowej Afryki
Hiszpania
Szwecja
Szwajcaria
Tajlandia
Turcja
Wielka Brytania
Watykan
Słowacja
Wenezuela

Zaoszczędź na wysyłce!

Ponieważ koszty wysyłki międzynarodowej są wysokie, warto zamówić zapas na kilka miesięcy i zaoszczędzić na wysyłce. W ten sposób można też skorzystać z preferencyjnej stawki: 164,85 EUR + wysyłka (3-miesięczny zapas), 329,70 EUR + wysyłka (6-miesięczny zapas), 570,00 EUR + wysyłka (12-miesięczny zapas) i 792,00 EUR (18-miesięczny zapas).

Więcej informacji na temat sprzedaży hurtowej znajduje się tutaj


Sposób i czas dostawy

Zamówienia zostaną wysłane nie później niż 1 dzień roboczy po otrzymaniu i autoryzacji płatności. Dostawa odbywa się za pośrednictwem FedEx lub Deutsche Post DHL, światowego lidera pocztowego i logistycznego. Średni czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni (Niemcy), od 3 do 5 dni (Wielka Brytania), od 5 do 12 dni (z wyłączeniem Unii Europejskiej, Niemiec i Wielkiej Brytanii), od 10 do 14 dni (Stany Zjednoczone, Japonia i większość innych międzynarodowych dostaw).

TRX2 przesyła wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, zawierającą numery nadane przesyłce z firmy FedEx lub DHL umożliwiające śledzenie przesyłki klientom, którzy podali adres e-mail.

UWAGA: BARDZO RZADKO DOCHODZI DO ZAGUBIENIA PRZESYŁEK W CZASIE TRANSPORTU. JEŚLI JEDNAK TAK SIĘ STANIE, BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ NAMIERZYĆ JE JAK NAJSZYBCIEJ Z POMOCĄ NASZEJ FIRMY KURIERSKIEJ, ALE DOSTAWA W TAKIM PRZYPADKU MOŻE SIĘ PRZECIĄGNĄĆ.

Szczegóły i koszt wysyłki

Podatki

Klienci są zobowiązani do uiszczenia wszelkich podatków importowych, ceł, podatków z tytułu sprzedaży i innych opłat, które obowiązują w ich kraju.

Ograniczenia dotyczące wysyłki

Klienci są zobowiązani do upewnienia się, że mogą importować nasz suplement diety. Jeśli służba celna z jakiegokolwiek powodu odeśle do nas zamówienie, zwrócimy zapłaconą przez Państwa kwotę minus podwojone koszty dostawy (ponieważ musimy zapłacić naszemu dostawcy taką samą opłatę za zwrot produktów do nas, jak za ich wysyłkę) i wszelkie inne poniesione opłaty, np. opłata za kwarantannę czy koszty magazynowe nałożone podczas kontroli granicznej w Państwa kraju.

Kilka adresów wysyłki

Jeśli suplement ma być dostarczony pod więcej niż jeden adres, prosimy złożyć osobne zamówienie do każdego adresu wysyłki.

Gwarancja zwrotu kosztów

60-dniowa gwarancja zwrotu kosztów TRX2 obejmuje wszystkich klientów międzynarodowych. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydują się Państwo dokonać zwrotu towaru, na Państwa konto bankowe zostanie przelana całość zapłaconej kwoty (minus koszt dostawy – patrz: Ograniczenia dotyczące wysyłki).

W celu uzyskania autoryzacji zwrotu produktu prosimy o kontakt z [email protected]. Nienapoczęte opakowania należy przesłać na adres:

Oxford Biolabs Ltd.

c/o Mailcom AG

Lise-Meitner-Str.4

82216 Maisach

Germany

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom