For Help or to Order
+48222116711
Call Now!

Oxford Biolabs Ltd, firma specjalizująca się w badaniach nad nowymi terapiami w dziedzinie zdrowia i urody, prezentuje molekularny suplement na porost włosów TRX2®. Produkt, który w krótkim czasie stał się najlepiej sprzedającym się suplementem na porost włosów w Europie. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych sprzedawców i dystrybutorów naszego popularnego i wysoce skutecznego produktu TRX2®.

Możliwości
Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla osób zainteresowanych sprzedażą i dystrybucją TRX2 w Wielkiej Brytanii i Europie.

Korzyści ze współpracy z nami:
− Wysyłamy bezpłatne próbki produktu (należy pokryć jedynie koszty przesyłki)
− Brak minimalnej wartości zamówienia
− Wysoka marża, zwykle 80% – 140% (bez VAT), w zależności od wielkości zamówienia
− Darmowe materiały reklamowe i doskonała obsługa B2B
− Bez ryzyka – gwarantujemy zwrot pieniędzy za niesprzedane produkty. Jeśli nie uda Ci się sprzedać wszystkich produktów możesz je nam odesłać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Zamówienia hurtowe
Aby otrzymać aktualny cennik zamówień hurtowych, należy wysłać e-mail na: [email protected]

Płatności
Wielkość zamówienia > 1000: przedpłata 50%; 50% przy dostawie

Stali dystrybutorzy (>12 miesięcy) otrzymują od nas konta kredytowe

Szybki proces realizacji zamówień i wysyłka
Wszystkie zamówienia międzynarodowe wysyłane są nie później jak następnego dnia roboczego po autoryzacji płatności. W zależności od wielkości zamówienia produkty wysyłamy za pośrednictwem jednej z firm kurierskich: DHL, Fedex lub DB Shenker.

Obsługa klienta
W budowaniu relacji z naszymi klientami i partnerami dążymy do perfekcji.

Nasz zespół zapewnia szybkie, wysokiej jakości wsparcie kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dla Twojego komfortu i wygody zostanie Ci przydzielny osobisty doradca.

Skontaktuj się z nami
Możesz skontaktować się z nami poprzez:

Email: [email protected] | Fax: +441865412355 | Skype: yuliya_oxbiolabs

Zobacz kto mówi o TRX2®

* Niniejsze stwierdzenia nie zostały ocenione przez agencje regulacyjne ds. leków. Niniejszy produkt nie jest lekiem ani lekarstwem, i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Niniejszy suplement będący w toku postępowania patentowego zawiera składniki odżywcze, które wspomagają i utrzymują normalny wzrost włosów. Cynk, selen i biotyna przyczyniają się do utrzymania włosów w normalnej kondycji. Normalne włosy charakteryzują się również zdrowym wzrostem i wypadaniem w normalnej ilości. Rezultaty mogą się różnić i są zależne od indywidualnej przemiany materii. W przypadku ciąży, karmienia, przyjmowania leków lub chronicznej choroby prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania niniejszego produktu. Aby zapoznać się z zagrożeniami i skutkami ubocznymi, prosimy przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeczytaj ograniczenie odpowiedzialności. Przeczytaj uwagi prawne.

Ostrzeżenie: Cała zawartość niniejszej strony internetowej bazuje na opiniach i badaniach Oxford Biolabs Ltd., chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne artykuły są oparte na opiniach ich autorów, którzy mogą zachować do nich prawa autorskie. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie mają na celu zastąpienia porad wykwalifikowanego lekarza i nie mogą być postrzegane jako porady lekarskie. Ich celem jest wymiana wiedzy i informacji uzyskanych z badań i doświadczeń Oxford Biolabs Ltd. i jego pracowników. Oxford Biolabs Ltd. zachęca do podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, opartych na własnych doświadczeniach i we współpracy z wykwalifikowanym lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami świadczenia usług, polityką prywatności i pełnymi zastrzeżeniami tutaj.

© 2009 - 2017 Oxford Biolabs Ltd. Robert Robinson Avenue, The Oxford Science Park, Oxford OX4 4GA, United Kingdom